Historie obce Rakvice

Web Jakuba Cabala o historii obce Rakvice a okolí

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Úvodní stránka

Vítejte na webu o historii obce Rakvice a okolí.

Tento web vznikl v rámci mého koníčku, kterým je regionální historie a genealogie. Když najdu vzácný volný čas tak, web postupně rozšiřuji a přidávám nové zajímavosti z rakvické historie. Ale každý z Vás může přispět svým dílem a přidat nebo upravit jakýkoliv text či přidat fotografii na tento web. Kontaktovat mě můžete prostřednictvím emailu (jakubcabal@gmail.com) nebo skrze komunikační aplikaci Telegram.

Jakub Cabal 2023/04/08 11:20

O vzniku webu

Tento web o rakvické historii jsem založil 10. ledna 2016. Mým koníčkem se v předchozích letech stala historie a genealogie. Bohužel dle mého názoru chyběl nějaký veřejnosti snadno dostupný a kvalitní zdroj informací o rakvické historii. Především na internetu bylo dlouhou dobu jen pár krátkých a opakujících se odstavců. Proto jsem nejprve začal doplňovat získané informace z historie Rakvic do známe internetové encyklopedie Wikipedie. Avšak mým hlavním cílem bylo vytvořit samostatný, komplexní a bohatý soubor informací zaměřený pouze na regionální historii Rakvic a blízkého okolí, a tak vznikl tento web, který bude postupně doplňován a rozšiřován. Doufejme, že do něj přispějí i další nadšenci do rakvické historie.

Obsah tohoto webu není povoleno kopírovat, upravovat, distribuovat a dále šířit bez písemného svolení autora.

Poděkování

Jako autor tohoto webu bych rád poděkoval panu Ctiboru Nečasovi za rozsáhlé a velmi hodnotné příspěvky z rakvické historie, kterými přispěl k celkovému obohacení tohoto webu.

start.txt · Poslední úprava: 2023/04/25 16:01 autor: 127.0.0.1

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki